MENU  
  Tregusi
  Fjalor
  Kerko 570
  Forum
  Filma Shqipe
  Horoskopi
  Foto Nga Dollogozhda 797
  Foto Nga SHKA Besa
  Foto Nga KF Dollogozhda
  Arkivi I Artikujve
  Feja Islame
  Lojra Online
  Gjeografia
  Emri Dollogozhde
  Kultura
  Shka Besa
  Gurbeti Ne Dollogozhde
  Veshjet Popullore
  Toponimet
  Bashkesie Familje
  Aksionet
  Rrapi Ne Dollogozhde
  KF Dollogozhda
  Historia E Klubit
  TV Live
  Muzike Shqipe
  Ambasada Ne RM
  Emra Shqiptar
  Emra Musliman
  Poezi Dashurie
  Poezi Mergimi
  Humor
  Testi I Vetvetes
  Kur Ke Lindur
  Testi Dashurise
  C'far Shenje Je
  Sondazhe
  Emocione
  Video Shqipe
  Video Islame
  Video Humor
  Beteja E Koshares
  Dokumentar
  Festohet Patronati
  Kerko
  Foto Nga Dollogozhda
  Foto dollo
  Agjërimi
  Si Të Agjëroj
  RadioTjera
  Filluan reshjet,ulen temperaturat e larta!
  Titolo della pagina nuova
  Titolo d54ella pagina nuova
  bossi
  1Titolo della pagina nuova
Deshironi Te Beni Dasmen Tuaj Ne Restroant Dollogozhda
Ateher Kontako:
Maqedoni:
+38970806891
Zvicer:
+41 (0) 76327895Restoratn Dollogozhda 002
Ju Argeton Cdo Mbremje Me Muzike Te Gjalle

 


VIDEO MUZIK

Ermal Fejzullahu - Ku i Kam Shoket E Mi 2008

Gjyste Vulaj - Atdheu Shqiperia 2008

Duli - Gurbeti

Genta Ismaili - Sa Ilace 2008

Xhavit Avdyli - Shko 2008

Blero ft. Leonora Poloska - Crazy

Motrat Mustafa - Zer Yt I Mjer

Duli- Genjeshtare

Shkurte Fejza - Pritëm nanë 2008

Aferdita Demaku - Kujt ia fale zemren

Smail Puraj - Bama hallall moj nane

Teuta Selimi - Jemi Nda 2008

VIDEO JAVES


Ajri $ Zati - Taletn te pa zbuluar!

VIDEO


IP
Shiko Nga Cili Vend E
Viziton Dollogozhden

Foto Nga KF DollogozhdaFORMACIONI I KOHEVE TE ARTA I K.F.DOLLOGOZHDES


K.F.DOLLOGOZHDA NE STADIUMIN E VARDARIT PER KUALIFIKIM NE LIGEN E DYTE


KLUBI DOLLOGOZHDAR BASHK JUNIOR DHE SENIOR


FORMACIONI I K.F.DOLLOGOZHDES ME KUNDERSHTARIN


REPRZENTACIONI I MAQEDONISE NE KROACI LOJTARET E K.F.DOLLOGOZHDES JANE:EGZON ZIBA,FLAMUR TAHIRI,MERGIM SELIMI,VEGI ZHAKU(REZERVA:SEJDIN ALIU DHE RRAMAN RRAMANI).


I GJENERATES 1987/88:ARTIM JAJA,MILE,SELMAN RRAMANI,ARMEND RRAMANI,SADI DANI,URGEN SHAZIMANI,BETIM DANI,VERIM ZIBA,FETI ZIBA,BLEDI ALASANI,MUSTAFA KURISHI!!!


DHURIM KURTISHI,MERGIM SELIMI,BESMIR DEMA,VALDRIN DAUTI,VETON ADILI,VEGIM ZHAKU,DARDAN DERVISHI,JUSUF SALIU,BLERTON DANI,MEMET ZHAKU,ARBER BILALI,FLAMUR DERVISHI>
TRENER:FATMIR ZIBA & XHAVIT MAZARI


FORMACIONI I K.F.DOLLOGOZHDES
(lart):VEGIM ZHAKU,AMET MAMUDI,BESMIR XHETELIU,SALI SALIU,EGZON ZIBA.
(posht):SEJDIN ALIU.VALDRIN DAUTI,RRAMAN RRAMANI,ALBERIM LIMANI,MERGIM SELIMI,FLAMURI.


REPREZENTACIONI I MAQEDONISE NE KROACI.
FUTBOLLISTET E K.F.DOLLOGOZHDES JANE:RRAMAN RRAMANI,EGZON ZIBA,FLAMURI DHE VEGIM ZHAKU.
REZERVA:SEJDIN ALIU,MERGIM SELIMI


(lart)AMET MAMUDI,BEHIR BEHIRI,VETON ADILI,MEMET ZHAKU,BESMIR DEMA,ALBRIM LIMANI,VEGIM ZHAKU.
(posht)SEJDIN ALIU,ARITON MEMEMDI,MERGIM SELIMI,VALDRIN DAUTI,FLAMURI,RRAMAN RRAMANI,ARMEND ZHAKU,BESMIR XHETELIU.
(trener)FATMIR ZIBA DHE XHAVIT MAZARI


(lart)BESMIR XHETELIU,VEGIM ZHAKU,ARITON MEMEDI,RRAMAN RRAMANI,FLAMUR TAHIRI,ARMEND ZHAKU,BESMIR DEMA,ALBRIM LIMANI,MERGIM SELIMI,AMET MAMUDI.
(posht)ARBNOR DERVISHI,SEJDIN ALIU,VALON POLLOZHANI,BESART BILALI,LAVDERIM KICA,VETON ADILI,ARDI MAZARI,MEMET ZHAKU,DURIM ALIMI,VALDRIN DAUTI,BEHIR MENA.
(trener)FATMIR ZIBA DHE XHAVIT MAZARI.


K.F.VELESHTA DHE K.F.DOLLOGOZHDA ne vitin 2002 NE LIVADHIFUTBOLLISTET E K.F.DOLLOGOZHDES NE PRITJE TE MARRJES SE MEDALJEVE PER VENDIN E TRETE NE KOMPETICOININ E VITIT 2004


FUTBOLLISTET E K.F.DOLLOGOZHDES DUKE MARRE UDHEZIMET E TRENEREVE PER LOJEN KUNDER TIRENES NE DOLLOGOZHDE NE DJETOR TE VITIT 2004.


FOTOJA ESHTE REALIZUAR KUR K.F.DOLLOGOZHDA KA LUAJTUR NE DHEJTOR ME K.F.TIRANEN NE DOLLOGOZHDE NE VITIN 2004.NDESHJA ESHTE FITUAR NGA K.F.DOLLOGOZHDA ME RREZULTAT 8-2.


FUTBOLLISTET E K.F.DOLLOGOZHDES NE PRITJE TE NDESHJES ME K.F.TIRANA.LOJTARET NE FOTO JANE:BESMIR XHETELIU,MERGIM SELIMI,ARGENT ALASANI,RRAMAN RRAMANI,ALBRIM LIMANI,BEHIR BEHIRI,FLAMUR TAHIRI,VEGIM ZHAKU(te dera).


K.F.DOLLOGOZHDA DUKE MARRE KUPAT NE KROACI(vendi 4 dhe i 6)


Trener:Zenulla Bakiu .Lojtaret: Mentor Ibrahimi, Mugni Alimi, Lirim Useini, Isa ( mbiemri ?), Avni Dauti, Izmit Shaqiri, Islam Veliu, Nexhbedin Useini, Xhavit Mazari, Nadi Aliti, Zamir Dani, Agush Zhaku,


Agush Zhaku,Mugni Alimi, Nexhbedin Useini, Lirim Useini

ALL RIGHTS © RESERVED BY DOLLOGOZHDA FOOTBALL CLUB

FOTOT E CASTIT NGA DOLLOGOZHDA  
 
Identifikohu (Login)

Regjistrohu
 
Pubblicitá  
   
RADIO ARTA LIVE  
   
PLAGA E NJE SHEKULLI NE DOLLOGOZHDE  
 

A duhej te mbahet edhe kete vit Koncerti me rastin e vitit te ri?
Po patjeter
Jo,nuk duhej
Nuk e di
www.dollogozhda1.it.gg

Anketime Tjera:

- A duhet qe bashkesia vendore e
Dollogozhdes te jet me aktive ne fshate ?

- A jeni te kenaqur me punen tone ?

- Si ju duket Dollogozhda kete vere 2008 ?

- Ku jetojn me shum Dollogozhdaret ?

- A Duhet te mbahet mbremje
rinore ket vere ne
"Dollogozhde"

- A do vini per pushimet verore
2008 ne "Dollogozhde"

 


Kliko ketu per te Votuar


 
KERKO NE GOOGLE  
 
Google
 
BASHKPUNIME  
 

 
Vizitor Qe Kan Vizitu www.Dollogozhda.Be Jan 37642 visitatori
=> Vuoi anche tu una pagina web gratis? Clicca qui! <=