MENU  
  Tregusi
  Fjalor
  Kerko 570
  Forum
  Filma Shqipe
  Horoskopi
  Foto Nga Dollogozhda 797
  Foto Nga SHKA Besa
  Foto Nga KF Dollogozhda
  Arkivi I Artikujve
  Feja Islame
  Lojra Online
  Gjeografia
  Emri Dollogozhde
  Kultura
  Shka Besa
  Gurbeti Ne Dollogozhde
  Veshjet Popullore
  Toponimet
  Bashkesie Familje
  Aksionet
  Rrapi Ne Dollogozhde
  KF Dollogozhda
  Historia E Klubit
  TV Live
  Muzike Shqipe
  Ambasada Ne RM
  Emra Shqiptar
  Emra Musliman
  Poezi Dashurie
  Poezi Mergimi
  Humor
  Testi I Vetvetes
  Kur Ke Lindur
  Testi Dashurise
  C'far Shenje Je
  Sondazhe
  Emocione
  Video Shqipe
  Video Islame
  Video Humor
  Beteja E Koshares
  Dokumentar
  Festohet Patronati
  Kerko
  Foto Nga Dollogozhda
  Foto dollo
  Agjërimi
  Si Të Agjëroj
  RadioTjera
  Filluan reshjet,ulen temperaturat e larta!
  Titolo della pagina nuova
  Titolo d54ella pagina nuova
  bossi
  1Titolo della pagina nuova
Deshironi Te Beni Dasmen Tuaj Ne Restroant Dollogozhda
Ateher Kontako:
Maqedoni:
+38970806891
Zvicer:
+41 (0) 76327895Restoratn Dollogozhda 002
Ju Argeton Cdo Mbremje Me Muzike Te Gjalle

 


VIDEO MUZIK

Ermal Fejzullahu - Ku i Kam Shoket E Mi 2008

Gjyste Vulaj - Atdheu Shqiperia 2008

Duli - Gurbeti

Genta Ismaili - Sa Ilace 2008

Xhavit Avdyli - Shko 2008

Blero ft. Leonora Poloska - Crazy

Motrat Mustafa - Zer Yt I Mjer

Duli- Genjeshtare

Shkurte Fejza - Pritëm nanë 2008

Aferdita Demaku - Kujt ia fale zemren

Smail Puraj - Bama hallall moj nane

Teuta Selimi - Jemi Nda 2008

VIDEO JAVES


Ajri $ Zati - Taletn te pa zbuluar!

VIDEO


IP
Shiko Nga Cili Vend E
Viziton Dollogozhden

Historia E Klubit

KLUBI FUTBOLLISTIK DOLLOGOZHDA ESHTE FORMUAR NE VITIN 1977-78 ME INICIATIVEN
E QYTETAREVE TE DOLLOGOZHDES.KLUBI U FORMUA NGA DISA DOLLOGOZHDARE TE CILEVE U VLONTE GJAKU PER TE FORMUAR NJE KLUB FUTBOLLISTIK SI INICIATOR KRYESOR KA QENE ALIT ALITI DHE PER NDER TE TIJ SOT FUSHA E DOLLOGOZHDES MBAN EMRIN E TIJ.IVIATORE TJERE KANE QENE:XHAVIT MAZARI,MINIR MAMUDI,ALIM ZHAKU,SUBI DANI,SHEFQET DANI E SHUME E HUME TE TJRE TE VILEVE GJENERATAT E REJA U JANE SHUME FALEMENDERUES PER KETE QE NA SERVUAN NE.NPER FAT TE KEQ NUK KEMI NDONJE FOTO TE ATYRE QE FORMUAN KLUBIN POR SE SHPEJT EDHE AJO DO TE REALIZOHET.DUHET THENE SE NGA INFORMATA QE I KEMI MARRE KLUBI KA KALUAR NE NJE FAZE TE VESHTIRE DUKE BERE USHTRIME NEPER BALTE E NEPER GURE POR ATA KURRE NUK E LANE PAS DORE KLUBIN DHE SI HERON J TE MEDHEJ TREGUAN SE DIN TE MBAJNE KLUBIN.GJITHASHTYU NJE FALEMENDERIM TE VECANTE NE ATE KOHE U SHKON EDHE GURBETQAREVE TE CILET NDIHMUAN NE CDO ASPEKT K.F.DOLLOGOZHDEN SI NGA ANA MATERIALE ASHTU EDHE NGA AJO FINANSIARE.POR RREZULTATET NUK DO TE MUNGONIN KESHTU DOLLOGOZHDA NUMERON SOT MBI 30 TROFEJ TE FITUAR NEPER KOMPETCIONE TE NDRYSHME SI NGA SENIORET ASHTU EDHA NGA JUNIORET.KLUBI DOLLOGOZHDAR FITOJ NJE EMER TE MIRE RRETH VITEVE 80-TA 90-TA DUKE FITUAR SHUME NDESHJE DHE DUKE RENDITUR TROFEJ NEPER VITRINA.QE NGA VITI 2000 E DERI NE VITIN 2004 DOLLOGOZHDA LUFTOJ PER TE HIPUR NJE KATEGORI ME LARTE PRA NE LIGEN E DYTE UNIKE POR ATA NUK JA ARRITEN ME SUKSES PASI NUK FITUAN NDESHJEN PERFUNDIMTARE KUAL;IFIKUESE ME MKADOSTIN E MANASTIRIT.DOLLOGOZHDA U SHPALL 3 HERE KAM[PIONE E LIGES SE TRETE DHE FITORJA ME E THELLE E KLUBIT ESHTE 17-0 KUNDER F.K.BRATSVOS NE VITIN 2004 KUR BRATSVO HIPI NE LIGEN E DYTE UNIKE NDERSA HUMBJA ME E RENDE E DOLLOGOZHDES ISHTE KUNDER F.K.TUMNE KAFES ME RREZULTAT 10-0 E PESUAR NE VITIN 2006.GJITHASHTU VLEN PER TU THEKSUAR FAKTI SE NE VITIN 2000 KUR FINANSONTE MENAXHERI ME I FORTE I VITEVE 90-TA DHE 2000-TA LULZIM ZHAKU ALIU K.F.DOLLOGOZHDA PER HERE TE PARE HAPI SHKOLLEN FUTBOLLISTIKE PER FEMIJE NE KRYE ME TRENERET FATMIR ZIBA XHAVIT MAZARI AGRON ZIBA DHE AFRIM ZIBA TE VILET ME MUNDIN E TYRE TYE JASHTEZAKONSHEM DHANE NJE KONTRIBUT TE MADH PER TE NXJERRE TALENTE TE REJA TE CILET EDHE SOT LUAJNE JASHT SHTETIT .GJITHASHTU U NENE PERPJKEJE WPER HAPJEN E SHKOLLES FUTBOLLISTIKE PER FEMRA POR KJO NUK U ARRIT PASI NUMRI I TE INTERESUARAVE ISHTE SHUME I VOGELDHE DUHET THEKSUAR SE FEMRAT KISHIN PERPARESI ME SHUME PASI ATO HYNIN DIREKT NE LIGEN E PARE DHE KISHIN TE DREJTE TA PERFAQESONIN DOLLOGOZHDEN NEPER KUPAT E EUROPES.JUNIORET E KLUBIT KONTRIBUAN MJAFT QE TE RRITEJ NUMRI I TROFEVE NE VITRINEN E DOKKOGOZHDES ATA FITUAN ME SHUME SE 10 KUPA NEPER KOMPETICIONE TE NDRYSHME. 6 LOJTARE TE DOLLOGOZHDES U BENE ANETARE TE REPREZENATAVIONIT TE MAQEDONISE NE VITIN 2002 TE CILET E PERFAQESUAN DOLLOGOZHDEN NE NJE TURNIR NE KROACI KU MOREN VENDIN E 6 NGA 24 EKIPA TE PRANISHME.PER ARSYE SUBJEKTIVE NUK DO TE PERMENDIM EMRAT E LOJTAREVE TE CILET ISHIN NE KROACI.UROJME QE NE TE ARDHMEN K.F.DOLLOGOZHDA TE SHOH VETEN NEPER KUPAT E EUROPES DHE ME SA ME SHEME FITORE...

ALL RIGHTS © RESERVED BY DOLLOGOZHDA FOOTBALL CLUB

FOTOT E CASTIT NGA DOLLOGOZHDA  
 
Identifikohu (Login)

Regjistrohu
 
Pubblicitá  
   
RADIO ARTA LIVE  
   
PLAGA E NJE SHEKULLI NE DOLLOGOZHDE  
 

A duhej te mbahet edhe kete vit Koncerti me rastin e vitit te ri?
Po patjeter
Jo,nuk duhej
Nuk e di
www.dollogozhda1.it.gg

Anketime Tjera:

- A duhet qe bashkesia vendore e
Dollogozhdes te jet me aktive ne fshate ?

- A jeni te kenaqur me punen tone ?

- Si ju duket Dollogozhda kete vere 2008 ?

- Ku jetojn me shum Dollogozhdaret ?

- A Duhet te mbahet mbremje
rinore ket vere ne
"Dollogozhde"

- A do vini per pushimet verore
2008 ne "Dollogozhde"

 


Kliko ketu per te Votuar


 
KERKO NE GOOGLE  
 
Google
 
BASHKPUNIME  
 

 
Vizitor Qe Kan Vizitu www.Dollogozhda.Be Jan 37642 visitatori
=> Vuoi anche tu una pagina web gratis? Clicca qui! <=