MENU  
  Tregusi
  Fjalor
  Kerko 570
  Forum
  Filma Shqipe
  Horoskopi
  Foto Nga Dollogozhda 797
  Foto Nga SHKA Besa
  Foto Nga KF Dollogozhda
  Arkivi I Artikujve
  Feja Islame
  Lojra Online
  Gjeografia
  Emri Dollogozhde
  Kultura
  Shka Besa
  Gurbeti Ne Dollogozhde
  Veshjet Popullore
  Toponimet
  Bashkesie Familje
  Aksionet
  Rrapi Ne Dollogozhde
  KF Dollogozhda
  Historia E Klubit
  TV Live
  Muzike Shqipe
  Ambasada Ne RM
  Emra Shqiptar
  Emra Musliman
  Poezi Dashurie
  Poezi Mergimi
  Humor
  Testi I Vetvetes
  Kur Ke Lindur
  Testi Dashurise
  C'far Shenje Je
  Sondazhe
  Emocione
  Video Shqipe
  Video Islame
  Video Humor
  Beteja E Koshares
  Dokumentar
  Festohet Patronati
  Kerko
  Foto Nga Dollogozhda
  Foto dollo
  Agjërimi
  Si Të Agjëroj
  RadioTjera
  Filluan reshjet,ulen temperaturat e larta!
  Titolo della pagina nuova
  Titolo d54ella pagina nuova
  bossi
  1Titolo della pagina nuova
Deshironi Te Beni Dasmen Tuaj Ne Restroant Dollogozhda
Ateher Kontako:
Maqedoni:
+38970806891
Zvicer:
+41 (0) 76327895Restoratn Dollogozhda 002
Ju Argeton Cdo Mbremje Me Muzike Te Gjalle

 


VIDEO MUZIK

Ermal Fejzullahu - Ku i Kam Shoket E Mi 2008

Gjyste Vulaj - Atdheu Shqiperia 2008

Duli - Gurbeti

Genta Ismaili - Sa Ilace 2008

Xhavit Avdyli - Shko 2008

Blero ft. Leonora Poloska - Crazy

Motrat Mustafa - Zer Yt I Mjer

Duli- Genjeshtare

Shkurte Fejza - Pritëm nanë 2008

Aferdita Demaku - Kujt ia fale zemren

Smail Puraj - Bama hallall moj nane

Teuta Selimi - Jemi Nda 2008

VIDEO JAVES


Ajri $ Zati - Taletn te pa zbuluar!

VIDEO


IP
Shiko Nga Cili Vend E
Viziton Dollogozhden

Sondazhe

A eshte me mire tash qe shkolla fillore eshte ber 9 vjet?

Po
Jo
Nuk e di
www.dollogozhda.be
 
Sa e respektoni Ramazanin?
Shum
Pak
Shum Pak
Jo dhe Aq
www.dollogozhda.be
 
A eshte me mire qe ceshtja e ujit ne Dollogozhde te Privatizohet?
PO
JO
SE DI
www.dollogozhda.be
 
A i duhej Dollogozhdes ndertimi i nje xhamie me te madhe?
Po,Sigurisht
Jo,Ska Nevoj
Se di
www.dollogozhda.be
 
Kush doni te udheheq Xhamin e Fshatit Edhe Pas Ramazanit..?
Hoxhe Selajdin Qe Eshte Momentalisht
Hoxhe Nedrit Koxhaxhiku I Cili Per Moment Eshte I Perkohshem
www.dollogozhda.be
 
A do vini per pushime dimerore kete vite ne Dollogozhde?
Po
Jo
Se di
wwww.dollogozhda.be
 
A ju pelqeu koncerti ne naten e vitit te ri ne Dollogozhde?
Po,shum
Jo
Nuk e di
Nuk isha
www.dollogozhda.be
 
A deshironi qe edhe kete vite te mbahet koncert me rastin e vitit te ri?
Po
Jo
Nuk e di
wwww.dollogozhda.be
 
A jeni te kenaqur me Higjenen ne fshat?
Po
Jo,fare
Nuk e di
www.dollogozhda.be
 
Cka mendoni per Kulturen Dollogozhdare?
E perparuar
Mesatare
E Ulet
www.dollogozhda.be
                  
A mendoni se qendra e Dollogozhdes,duhej te rregullohet me mire?
Po,sigurisht
Po,sidomos perroi ne qender
Mire eshte
Jo
www.dollogozhda.be
 
Si ju duket dizajni i ri i www.dollogozhda.be
Shum i mire
Mire
Jo dhe aq mire
Keq
www.dollogozhda.be

  
Kush mendoni se do fitoj ne zgjedhjet e 1 Qershorit ne Dollogozhde?
BDI
PDSH
BDSH
  
www.dollogozhda.be

A do vini per pushimet verore 2008 ne Dollogozhde?

Po

Jo

Nuk kam kohe

www.dollogozhda.be
  
     
 
Kush duhet ta zgjedh Imamin e Xhamis se Dollogozhdes?
Bashkesia Vendore Dollogozhdes
Mergimtaret
Persona Privat
Kryesia e Xhamis
Partit Politike
Bashkesia fetare Struge
  
www.dollogozhda.be
 
A duhej Nedrit Koxhaxhiku te jet Imami (hoxha) e xhamis se Dollogozhdes?
Po
Jo
Nuk e di
  
www.dollogozhda.be

Ku jetojn me shum Dollogozhdaret?
Zvicer
Austri
Gjermani
Suedi
Amerike
Australi
Itali
Tjeter vend
Drejtime te panjohura
www.dollogozhda.be
Si ju duket Dollogozhda kete vere 2008?
Shum mire
Mire
Jo dhe aq mire
Keq
www.dollogozhda.be
A jeni te kenaqur me punen tone?
Po shum
Jo dhe aq
Nuk e di
www.dollogozhda.be

A duhet qe bashkesia vendore e Dollogozhdes te jet me aktive ne fshat?
Po, Sigurisht
Jo
Nuk E Di
www.Dollogozhda1.It.GG
FOTOT E CASTIT NGA DOLLOGOZHDA  
 
Identifikohu (Login)

Regjistrohu
 
Pubblicitá  
   
RADIO ARTA LIVE  
   
PLAGA E NJE SHEKULLI NE DOLLOGOZHDE  
 

A duhej te mbahet edhe kete vit Koncerti me rastin e vitit te ri?
Po patjeter
Jo,nuk duhej
Nuk e di
www.dollogozhda1.it.gg

Anketime Tjera:

- A duhet qe bashkesia vendore e
Dollogozhdes te jet me aktive ne fshate ?

- A jeni te kenaqur me punen tone ?

- Si ju duket Dollogozhda kete vere 2008 ?

- Ku jetojn me shum Dollogozhdaret ?

- A Duhet te mbahet mbremje
rinore ket vere ne
"Dollogozhde"

- A do vini per pushimet verore
2008 ne "Dollogozhde"

 


Kliko ketu per te Votuar


 
KERKO NE GOOGLE  
 
Google
 
BASHKPUNIME  
 

 
Vizitor Qe Kan Vizitu www.Dollogozhda.Be Jan 37642 visitatori
=> Vuoi anche tu una pagina web gratis? Clicca qui! <=