MENU  
  Tregusi
  Fjalor
  Kerko 570
  Forum
  Filma Shqipe
  Horoskopi
  Foto Nga Dollogozhda 797
  Foto Nga SHKA Besa
  Foto Nga KF Dollogozhda
  Arkivi I Artikujve
  Feja Islame
  Lojra Online
  Gjeografia
  Emri Dollogozhde
  Kultura
  Shka Besa
  Gurbeti Ne Dollogozhde
  Veshjet Popullore
  Toponimet
  Bashkesie Familje
  Aksionet
  Rrapi Ne Dollogozhde
  KF Dollogozhda
  Historia E Klubit
  TV Live
  Muzike Shqipe
  Ambasada Ne RM
  Emra Shqiptar
  Emra Musliman
  Poezi Dashurie
  Poezi Mergimi
  Humor
  Testi I Vetvetes
  Kur Ke Lindur
  Testi Dashurise
  C'far Shenje Je
  Sondazhe
  Emocione
  Video Shqipe
  Video Islame
  Video Humor
  Beteja E Koshares
  Dokumentar
  Festohet Patronati
  Kerko
  Foto Nga Dollogozhda
  Foto dollo
  Agjërimi
  Si Të Agjëroj
  RadioTjera
  Filluan reshjet,ulen temperaturat e larta!
  Titolo della pagina nuova
  Titolo d54ella pagina nuova
  bossi
  1Titolo della pagina nuova
Deshironi Te Beni Dasmen Tuaj Ne Restroant Dollogozhda
Ateher Kontako:
Maqedoni:
+38970806891
Zvicer:
+41 (0) 76327895Restoratn Dollogozhda 002
Ju Argeton Cdo Mbremje Me Muzike Te Gjalle

 


VIDEO MUZIK

Ermal Fejzullahu - Ku i Kam Shoket E Mi 2008

Gjyste Vulaj - Atdheu Shqiperia 2008

Duli - Gurbeti

Genta Ismaili - Sa Ilace 2008

Xhavit Avdyli - Shko 2008

Blero ft. Leonora Poloska - Crazy

Motrat Mustafa - Zer Yt I Mjer

Duli- Genjeshtare

Shkurte Fejza - Pritëm nanë 2008

Aferdita Demaku - Kujt ia fale zemren

Smail Puraj - Bama hallall moj nane

Teuta Selimi - Jemi Nda 2008

VIDEO JAVES


Ajri $ Zati - Taletn te pa zbuluar!

VIDEO


IP
Shiko Nga Cili Vend E
Viziton Dollogozhden

Toponimet

Dollogozhda ka nje toponimografi karakteristike dhe shum interesante per studim. Emertimet jan kryesisht ne gjuhen shqipe qe lidhen direkt me reliefin tformen e tokes,perberjen dhe historikun e saj.
 

Toponimet E Fushes

Rrruga E Karavanit Leskat,
Rruga e Madhe Zhuret,
Rruga e Livadhishe Zeleniket
Rruga Koroshishtes Nder Krasta,
Rruga e Zhepinit Thonat,
Rruga Veleshtes Kuqlinat,
Rruga Poumit Ranat
Rruga Novo Seles Via e Re
Gropa e Vreshtave Zabllaqe
Livadhet e Hanave Razore
Livadhi i Nures Qitnica
Lisi i gjate Bunari i Jonuzit
Livadhet Guri i bardhe
Setelia Llazet
Kripsat Trapi i keq
Nen Bota Arra e madhe
Zabeli i beut Varret e luftetareve
Gropat Udha e Kajstorit

Toponimet E Malit

Rruga e gurit Rruga e kuqe
Kodra e madhe Stani i vllait
Perroi i thelle Gropa e jeshilit
Rrafshat e vogla Rrafshat e medhaja
Oxhaku Kosharet
Kumbullat Bunari
Crcka Kalaja
Koritat Perroi i ithrave
Lisi me uje Perroi i thelle
Krastat e gjata Dyzet drunat
Uji i ftofte guret e bardhe
Guri i madh Zabeli i Qisit
Perroi i Bullit Rrasa e paqes
Livadhi i Kraxhit Krastat e gjata
Xherizi i Nexhipit Ara e Llapushit
Rruga e Veliut Prapa Dishte
Molla e tharte Perroi i thelle
Ara e Shainit Ortuf
Shiko Krasten Shpela e ariut
Guri i gjate varri i nuses
Kupas Xerizi,pik ,pik
Kercimi varri i Arifit
Ke shporeti ke cerkoni
Rrafsha e Lekes Koritat
Omishte Zabeli i Qerimit

FOTOT E CASTIT NGA DOLLOGOZHDA  
 
Identifikohu (Login)

Regjistrohu
 
Pubblicitá  
   
RADIO ARTA LIVE  
   
PLAGA E NJE SHEKULLI NE DOLLOGOZHDE  
 

A duhej te mbahet edhe kete vit Koncerti me rastin e vitit te ri?
Po patjeter
Jo,nuk duhej
Nuk e di
www.dollogozhda1.it.gg

Anketime Tjera:

- A duhet qe bashkesia vendore e
Dollogozhdes te jet me aktive ne fshate ?

- A jeni te kenaqur me punen tone ?

- Si ju duket Dollogozhda kete vere 2008 ?

- Ku jetojn me shum Dollogozhdaret ?

- A Duhet te mbahet mbremje
rinore ket vere ne
"Dollogozhde"

- A do vini per pushimet verore
2008 ne "Dollogozhde"

 


Kliko ketu per te Votuar


 
KERKO NE GOOGLE  
 
Google
 
BASHKPUNIME  
 

 
Vizitor Qe Kan Vizitu www.Dollogozhda.Be Jan 37642 visitatori
=> Vuoi anche tu una pagina web gratis? Clicca qui! <=